Hizmetlerimiz

Bina Tıraşlama konusunda Türkiye’de en deneyimli firmayız. Profesyonel olarak bina tıraşlama ve bunun yanında kat eksiltme hizmeti verebilmekteyiz.

Son günlerde Sn. Cumhurbaşkanımızın özellikle İstanbul ve Ankara Belediyeleri başta olmak üzere bir çok büyükşehir de yüksek katlı binalar ile ilgili verdiği talimat konuşuluyor.

Yüksek katlı binaların şehirlerin silüetlerini bozmasından dolayı bunların traşlanarak kat eksiltme işleminin uygulanması gerekmektedir.

Özellikle İstanbul ve Ankara da çarpık imar planlarından ötürü şehirlerin silüeti bozulmakta ve hemen her yerde yüksek katlı çarpık kentleşme görülmektedir.

Çevreye duyarlı ve deprem yönetmeliklerine uygun binaların yapılması ve eski binaların bina tıraşlama yöntemi ile kısaltılarak imara uygun hale getirilmesi çok önemli bir konudur.

Bir çok açıdan yönetmeliklere uygun olan ve aynı zamanda kullanışlı binaların yıkılması ve yeniden yapılması çok fazla maliyet gerektirebilir. Bu durumda kat eksiltme ya da bina tıraşlama yöntemi kullanılarak fazlalık olan kısımların traşlanması mümkün olabilmektedir.

Bina Tıraşlama Videosu

Bina Tıraşlama Resim Galerisi

Bina Tıraşlama işini profesyonellere bırakın ve siz sadece keyfini sürün. Erta Grup olarak Türkiye’nin ilk bina traşlama ve kat eksiltme işlerini gerçekleştirmiş olan firmamız konusunda uzmandır.

Bina traşlamanın yanı sıra ;

  • Kat eksiltme
  • Hafriyat
  • Kat Kesme
  • Karot ile Beton Kesme, Beton Delme

başta olmak üzere bizleri hizmet almak için arayabilirsiniz.